Pracownia Psychologiczna Profesja

Stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Niemcy, , całe Niemcy

Opis stanowiska:

Pracownia Psychologiczna Profesja jest polską firmą rekrutacyjną, specjalizującą się między innymi w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy w kraju i za granicą. Gwarancją legalności istnienia agencji jest wydany przez Marszałka Województwa Małopolskiego certyfikat o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem: 6845. Wyróżnia nas doświadczenie i gotowość szybkiego działania. Współpracujemy jedynie z renomowanymi firmami niemieckimi. Wspieramy kandydatów na każdym etapie rekrutacyjnym. Pomożemy Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.
Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej na terenie Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: elektryk.
ELEKTRYK - NIEMCY
(Kod Ref. EL/12/2017)
Miejsce pracy: różne lokalizacje, Niemcy
Wymagania:
· Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
· Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
· Wykształcenie w zawodzie elektryk (elektromonter)
· Aktualne uprawnienia SEP
· Prawo jazdy kat. B i własny samochód
Zakres obowiązków:
  • montaż instalacji elektrycznych
  • układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów
Oferujemy: · Niemiecka umowa o pracę na pełny etat · Stawka godzinna brutto: od 11,80 euro · Dieta miesięczna: 400 euro netto · Zakwaterowanie zagwarantowane i opłacone przez pracodawcę
  • Po każdym przepracowanym miesiącu bon na paliwo 44 euro
  • Specjalna premia po przepracowaniu 6 miesięcy

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim i niemieckim, kopii uprawnień) z podaniem kodu referencyjnego na adres:
e-mail: biuro@pracowniaprofesja.pl
32-400 Myślenice, Rynek 22
tel./fax + 48 12 274 38 80
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:29-11-2017
  • • Data zamieszczenia:29-11-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: biuro@pracowniaprofesja.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt