PROWORK
Logo Pracodawcy

Prywatna rodzina mieszkająca we Frankfurcie/ Niemcy pilnie zatrudni doświadczoną osobę do prowadzenia rezydencji. Praca pilnie od zaraz z zamieszkaniem u rodziny/live-in housekeeper. Jeśli chcesz pracować jako Housekeeper/pomoc w domu dla rodziny we Frankfurcie, prześlij CV! Praca od grudnia 2017.

Housekeeper/ pomoc w domu Frankfurt / Niemcy / grudzień 2017 / 2800 euro mies. brutto

Miejsce pracy: Polska, , Frankfurt / Niemcy

Wynagrodzenie: nie mniej niż 2800 PLN brutto/m-c

Opis stanowiska:

Klient Prowork.PL, prywatna rodzina mieszkająca we Frankfurcie zatrudni profesjonalną osobę do prowadzenia dużej rezydencji. Obowiązki: dbanie o porządek w domu, gotowanie, podawanie posiłków, pranie, prasowanie itp. Wymagane bardzo dobre doświadczenie na podobnym stanowisku (prowadzenie domu, rezydencji) i referencje od poprzednich pracodawców. Kandydatka powinna być osoba dokładną, dyskretną i b. dobrze zorganizowaną.
Praca od poniedziałku ok. 50 godzin tygodniowo. Pracodawca oferuje dla właściwej osoby wysokie wynagrodzenie i stałą pracę jako housekeeper.
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako pomoc w domu/hpusekeeper w Niemczech prosimy o przesłanie CV na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.
Termin rozpoczęcia: grudzień 2017

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko housekeeper powinien mieć b. dobre doświadczenie na podobnym stanowisku + referencje od poprzednich pracodawców
Wymagany pełen profesjonalizm, dyskrecja, umięjetność współpracy z innymi pracownikami w domu
Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
Gotowość to podjęcia pracy jako pomoc w domu z zamieszkaniem/live-in housekeeper od grudnia 2017

Oferujemy:

Praca na pełen etat ok. 50 godz. tyg. pon.pt.
Wynagrodzenie: 2800 euro mies. brutto
Pracodawca oferuje niezależne zamieszkanie z własną kuchnią oraz łazienką
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-12-2017