Luksmann
Logo Pracodawcy

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:
Kierowca CE – Chłodnia – Poczdam- 2100€ netto
region zatrudnienia: Brandenburgia, okolice Poczdamu przy Berlinie

Miejsce pracy: Niemcy, , Brandenburgia, okolice Poczdamu przy Berlinie

Opis stanowiska:

Podstawowe obowiązki:
·prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa chłodnia DAF lub MAN
·dystrybucja żywności do marketów lub klientów indywidualnych
·pomoc w załadunku i rozładunku produktów

Wymagania:

Wymagamy:
·prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
·doświadczenia jako kierowca CE, mile widziane doświadczenie na chłodniach
·podstawowy język niemiecki

Oferujemy:

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
·pracę na trasach dwutygodniowych, po 2 tyg. do 4 dni wolnego
·pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
·niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
·nową flotę do dyspozycji - wiek pojazdów od 1 do 4 lat,
·auto stale przypisane do kierowcy,
·niemieckie zarobki składające się z podstawy na umowie o pracę stawka 1850€ + diety 24 € netto + ryczałt za noclegi 200 € netto, łącznie netto od 2000 - 2100 euro zależnie od klasy podatkowej
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
·pracę w stabilnych finansowo firmach - terminowość wynagrodzeń,
·prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
·opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
·prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
·płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku,
·pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:07-12-2017
  • • Data zamieszczenia:07-12-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt