Luksmann
Logo Pracodawcy

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:
Kierowca CE – 3.1– firanka – j. angielski – międzynarodówka
region zatrudnienia: Brema

Miejsce pracy: Niemcy, , Brema

Opis stanowiska:

Podstawowe obowiązki:
·prowadzenie zestawu typu naczepa firanka - Mercedes lub Man
·przewóz artykułów tekstylnych w trasach krajowych po Niemczech oraz międzynarodowych, m. in. po Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Szwajcarii i Danii
·komunikacja z dyspozytorem w języku angielski lub niemieckim
·sporadycznie pomoc w załadunku wózkiem widłowym

Wymagania:

Wymagamy:
·prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
·komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
·doświadczenia jako kierowca CE w trasach międzynarodowych
Mile widziane:
·uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
·pracę w systemie zjazdowym 3.1
·możliwość korzystania z zaplecza socjalnego przy bazach firmy,
·niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
·zarobki za 3 tygodnie pracy 1900 € netto
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
·pracę w stabilnej finansowo firmie - terminowość wynagrodzeń,
·pracę w dużej firmie transportowo-logistycznej,
·prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
·opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
·prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
·pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:07-12-2017
  • • Data zamieszczenia:07-12-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt