Helmes Personalservice
Logo Pracodawcy

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Stanowisko:

Spawacz (m/k)

Miejsce pracy: Niemcy, , Augsburg

Opis stanowiska:

  • Spawanie metodą WIG/MAG
  • Obróbka metalu

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu metodą WIG/MAG lub branży metalowej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, i w soboty
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy i własny samochód mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
  • Atrakcyjne wyngarodzenie plus dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%), dodatek za pracę w niedzielę (50%), za pracę w święta (100%)
  • Dodatek urlopowy i premię świąteczną
  • Zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
  • Pomoc w organizacji podróży do Niemiec
  • Możliowść dlugoterminowej współpracy
  • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:13-12-2017
  • • Data zamieszczenia:13-12-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: Magdalena.Stefaniak@helmes-personalservice.de

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt