PROWORK
Logo Pracodawcy

Brytyjski pracodawca posiadający duże doświadczenie w branży medycznej i dom opieki w rejonie Pershore/Worcestershire, zatrudni doświadczonego opiekuna do pracy jako Senior Care Assistant. Praca od lutego 2018. Jeśli masz doświadczeinie w pracy jako Opiekun i znasz angielski - prześlij CV!

Senior Care Assistant Anglia / Pershore / 10 funtów brutto godz.

Miejsce pracy: Wlk. Brytania, , rejon Pershore / Worcestershire

Opis stanowiska:

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, zatrudni doświadczonego opiekuna ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi w domu w opieki w rejonie Pershore / hrabstwo Worcestershire. Praca dla Senior Care Assistant od lutego 2018.

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Termin rozpoczęcia: luty 2018

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w pracy z osobami starszymi
Kurs NVQ2
Wymagane referencje od poprzednich pracodawców
Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie/skype

Oferujemy:

Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: 10 funtów /godz. brutto
Zamieszkanie: zapewnione, koszt ok. 275 funtów miesięcznie
Praca stała - etat (40 godz. / tyg.).
Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Medycyna
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-01-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';