PROWORK
Logo Pracodawcy

Wszystko o Au Pair USA 2018. LIVE spotkanie informacyjne dla przyszłych au pair USA. Temat: Referencje Au Pair- jakie doświadczenie i referencje wymagane aby zostać Au Pair USA + Q&A czyli wszystko o Au Pair.
Spotkanie prowadzi Marta Strożek, była AuPair USA.
Referencje Au Pair USA - co musisz wiedzieć?
- musisz mieć min. 200 godzin poświadczonego doświadczenia z dziećmi od 2 osób niespokrewnionych!
- referencje z opieki nad dziećmi w rodzinie też się liczą i zwiększają ilość doświadczenia! Warto je dodać do aplikacji
- referencje z Prowork Au Pair są online! Nie musisz zbierać podpisów ani wypełniać "ręcznych" formularzy. Wystarczy wysłać maila i Twoje referencje Au Pair same dodadzą się do Twojej aplikacji!
Więcej o tym jak zdobyć i dodać referencje Au Pair w video ze spotkania informacyjnego online z Martą!
Na Wasze pytania odpowiada Marta Strożek była Au Pair USA i konsultantka interviewer z Prowork AuPair w Szczecinie . Zapis spotkania LIVE , na Instagramie: prowork.aupair z 16 listopada 2017.
Oglądaj kolejne spotkania online o Au Pair USA 2018 już wkrótce!
Zobacz też filmy, opinie i porady Marty z pobytu Au pair USA w Texasie.
1. Mój rok AU PAIR w Texasie https://youtu.be/-AsZvx0SPmw
2. Siedem rzeczy, które mnie zaskoczyło w USA https://youtu.be/3WwcmsXXD-o
3. Au Pair USA i amerykańskie prawo jazdy, egzamin i przepisy w Stanach, Agencja Prowork Au Pair
4. Au Pair USA 2018. Spotkanie informacyjne online, LIVE o AuPair, aplikacja, agencja, koszty https://youtu.be/dk3OnXAHrDc?list=PLz...

Au Pair USA 2018. Jak zdobyć Referencje Au Pair Info / 790 usd/mies.

Miejsce pracy: USA, , Nowy Jork

Opis stanowiska:

Zaplanuj Twój Au Pair Gap year w USA i leć na rok do Stanów w ramach programu Au Pair USA. Uczestnicy programu mają zagwarantowany bezpłatny przelot do /z USA
i roczny kontrakt z rodziną na podstawie wizy J1.
Dowiedz się więcej o programie Au Pair USA, przyjdź na spotkanie informacyjne w biurze Prowork Au Pair w Warszawie lub oglądaj spotkania informacyjne online LIVE na instagramie:prowork.aupair  i pytaj o wszystko. Jak zostać Au Pair w USA i wyjechać na rok do Stanów.
W przypadku zainteresowania  ofertą i pobytem jako Au Pair za granicą zarejestruj sie w serwisie i złóż aplikację online lub prześlij zgłoszenie na email:rekrutacja@prowork.com.pl .  Uwaga: Warunkiem udziału w programie au pair jest uzupelnienie aplikacji online i podpisanie umowy.
Kontakt: tel 22 323 63 35, 501 250 399 , skype: prowork_info
Więcej informacji dot. Programu Au Pair na www.prowork.com.pl
Zobacz też inne oferty: Au Pair Niemcy, Au Pair Francja, Au Pair Anglia, Au pair Hiszpania  i inne kraje
Termin rozpoczęcia: marzec 2018

Wymagania:

Komunikatywna znajomość angielskiego
wiek 18-27 lat
prawo jazdy
Doświadczenie w opiece nad dziećmi
Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
Gotowość do rozpoczęcia pracy od marca 2018
ważne:oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
kandydatka na Au Pair musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną
  Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych  realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!  Prowork -17 lat doswiadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!

Oferujemy:

12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
Kieszonkowe min 790 USD miesiecznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
pelne ubezpieczenie(bez żadncyh dopłat!)
4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
samochód do prywatnego uzytku
bezpłatny kurs języka angielskiego
rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych
opieka partnerskiego biura Au Pair w USA
Kontrakt 12 m-cy +

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:12-01-2018
  • • Data zamieszczenia:12-01-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: a.kaczorowski@prowork.com.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt