Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Sales&Customer Service Specialist with native Estonian

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Języki: estoński, angielski
Nr referencyjny: SCS/WA2/2017
Firma pracodawcy: Adecco Poland Sp. z o.o.

Key resposibilites:
•Active proposing of company"s products to the clients,• Initial research of clients' needs,• Professional advice and customer care,• Creating sales opportunities,• Building long-term business relations with the clients,• Contact with business partners and company's headquarters,

Wymagania:

We are looking for:
• Previous experience in working with a business client,• Native Estonian- mandatory,• Good English skills (B2 is a minimum) - mandatory,• Skill of getting and maintaining contact with the clients,• Knowledge of IT business will be an asset,

Oferujemy:

We offer:
• Job full of challenges in one of the fastest growing IT businesses,• Employment contract directly with our Client,• Competitive salary (basic salary + bonuses),• Benefits, training, contests and a possibility of self development,• Job in the Warsaw city center (near Rondo Daszynskiego).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:13-01-2018
  • • Data zamieszczenia:12-01-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Warszawa/54083-81759-25-rk5-1688.html

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt