Epiroc Polska Sp. z o.o.
Logo Pracodawcy

Epiroc jest firmą, którą Atlas Copco obecnie tworzy i w 2017 roku wydzielił jako niezależną grupę przemysłową. Epiroc stanie się wiodącym globalnym partnerem przemysłów górniczego, budownictwa infrastrukturalnego i zasobów naturalnych. Specjalizuje się w dostarczaniu maszyn i sprzętu do wiercenia, urabiania oraz transportu skał. Oferuje także gamę z tym związanych materiałów eksploatacyjnych i serwis wspierany przez globalną sieć. Firma Epiroc rozpoczęła funkcjonowanie w Polsce w październiku 2017 i zatrudnia obecnie 90 pracowników.

Stanowisko:

Technik Serwisu Maszyn Powierzchniowych

Miejsce pracy: Polska, świętokrzyskie, Kielce

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie odpowiedzialność za obsługę serwisową maszyn ciężkich Epiroc Polska (wiertnice, maszyny do betonowania) pracujących na terenie województw: śląskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.
Zakres obowiązków:
• Nadzór podczas uruchamiania nowych maszyn i szkolenie personelu klienta
• Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
• Wykonywanie planowych przeglądów maszyn
• Wykonywanie inspekcji maszyn oraz doradztwo techniczne
• Codzienne raportowanie do kierownika serwisu maszyn powierzchniowych
• Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez uczestniczenie w kursach i szkoleniach wewnętrznych

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie
• Doświadczenie w serwisowaniu maszyn (roboczych ciężkich będzie dodatkowym atutem)
• Praktyczne umiejętności wykonywania prac serwisowych
• Umiejętności czytania i analizowania układów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
• Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne czytanie dokumentacji technicznej
• Zorientowanie na klienta oraz umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
• Gotowość do stałego doskonalenia swoich umiejętności i nabywania wiedzy
• Gotowość do odbywania podróży służbowych w trakcie wykonywania prac serwisowych.

Oferujemy:

• Pracę w profesjonalnym zespole, pracującym w przyjaznej atmosferze i nastawionym na współpracę
• Nowoczesne narzędzia pracy
• Bogaty pakiet socjalny
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:19-02-2018
  • • Data zamieszczenia:29-01-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: anna.bojdo@epiroc.com

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt