PROWORK
Logo Pracodawcy

Świetna oferta pracy dla opiekunów osób niepełnosprawnych w UK od marca 2018! Domy prywatne na terenie południowej Anglii w Bournemouth poszukują opiekunów dla osób niepełnosprawnych.
Stały kontrakt jako opiekun w UK!

Opiekun Osoby z Learning Disabilities / Bournemouth / marzec 2018 / 7.50-10.05 funtów/godz

Miejsce pracy: Wlk. Brytania, , Bournemouth

Opis stanowiska:

Brytyjski pracodawca, wieloletni klient Prowork.pl zatrudni doświadczonych opiekunów / Support workers ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Praca jako opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker – świadczenie opieki środowiskowej dla indywidualnych pacjentów w danym rejonie.
Oferta stałej pracy dla opiekunów - samochód służbowy do własnego użytku. Opiekun osoby niepełnosprawnej pomaga pacjentom w codziennych czynnościach (higiena, spacery, asystowanie w zajęciach terapeutycznych). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy.
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Termin rozpoczęcia: marzec 2018

Wymagania:

Doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi z learning disabilities
Znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy (zapewniony samochód służbowy, również do własnego użytku)
Wymagane referencje z poprzednich miejsc pracy
Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy
Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon - praca od marca 2018!

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 7.50 funtów/godz. brutto, pon.-czw. noc - 8.50 funtów brutto godz., sob.-niedz. dzień - 8.50 funtów brutto godz., pt.-niedz. noc - 10.05 funtów godz.
Zamieszkanie: w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 85 funtów/tyg.
Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat 40 godz. / tyg.. Możliwość pracy w nadgodzinach.
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z  pracodawcą brytyjskim
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Medycyna
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:09-02-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';