Profi Credit Polska S.A.

Jesteśmy drugą największą firmą pożyczkową w Polsce.Dziełamy na polskim rynku od 10 lat i współpracujemy z grupą ponad 2 000 tys doradców finansowych.

Stanowisko:

Doradza Finansowy(Kalisz)

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Kalisz

Opis stanowiska:

-sprzedaz pożyczek gotówkowych
-planowaniem sprzedaży w oparciu o załozone zele
-realizowanie strategi firmy na podległym terenie
-inicjowanie nowych aktywności sprzedażowych w oparciu o przeprowadzane analizy

Wymagania:

-realizowanie wyznaczony celów
-aktywnego pozyskiwania klientów
-pozytywnego nastawienia
-dyspozycyjności i odpowiedzialności
-niekaralności

Oferujemy:

-podejmując prace w naszej firmie zyskasz bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne
-możliwośc rozwoju,zdobycia doświadczenia i osiagania sukcesów w drugiej co do wielkości firmy pożyczkkowej w Polsce
-stałe wsparcie Team Menagera przy zarządzaniu projektami sprzedazowymi

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:272040001
  • • Data aktualizacji:20-02-2018
  • • Data zamieszczenia:14-02-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt