Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji
pracowników. Dla Naszego belgijskiego klienta- wykonawcy konstrukcji stalowych oferującego produkcję stali od projektu do montażu, ochronę antykorozyjną i transport - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPAWACZ 136 i 138 , Belgia
miejscowość: Eeklo

Miejsce pracy: Belgia, lubelskie, Belgia

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie elementów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych (budynków, mostów, hal produkcyjnych) różnymi metodami, praca bezpośrednio z rysunkiem technicznym. Praca na hali.
Obowiązki:
  • Spawanie grubej stali
  • Metody spawania: 136, 138, PF, PA, PE
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Ścisłe przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

Wymagania:
  • Doświadczenie jako spawacz Mag oraz Tig (certyfikaty nie są wymagane)
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość ISO 9606 -1
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane własne auto
  • Samodyscyplina
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Certyfikat VCA –mile widziany

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie 14,44-15,36  €/h brutto - w zależności od doświadczenia
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)
  • praca od poniedziałku do piątku, 39 h tygodniowo ( możliwość pracy w sobotę)
  • nadgodziny płatne 150%
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalne)

Dodatkowe koszty:
  • zakwaterowanie: 80€ tygodniowo

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:272042001
  • • Data aktualizacji:20-02-2018
  • • Data zamieszczenia:14-02-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt