Can-Pack S.A.

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
Automatyk
Nr. Ref. A/ORZ/2017
Miejsce pracy: Orzesze (ul. Gliwicka 59)

Stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Orzesze

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • szybka i skuteczna identyfikacja oraz usuwanie usterek z zakresu automatyki i elektroniki na liniach produkcyjnych i w obszarach pomocniczych,
  • prowadzenie bieżących napraw urządzeń w zakresie automatyki i elektroniki,
  • udział w przezbrajaniu urządzeń ciągu technologiczno-produkcyjnego podczas zmiany produkowanego asortymentu.

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie o profilu elektronik / automatyk,
  • znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia i analizy danych liczbowych,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • asertywność.

Oferujemy:

W zamian oferujemy:
  • satysfakcjonującą pracę i możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń,
  • szansę na rozwój zawodowy – możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania interesujących doświadczeń w strukturach międzynarodowych,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia – na życie i NNW, bogaty pakiet rekreacyjny itp.),
  • pracę w rozwijającym się zespole i przyjaznej atmosferze
  • dla osób spoza województwa śląskiego oferujemy pomoc przy relokacji

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:269569002
  • • Data aktualizacji:20-02-2018
  • • Data zamieszczenia:14-02-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt