PROWORK
Logo Pracodawcy

Zamieszkaj w Hiszpanii i opiekuj się dzieckiem od marca 2018

Stanowisko:

Pracuj jako Au Pair w Hiszpanii/ Madryt/ marzec 2018

Miejsce pracy: Hiszpania, , Madryt

Opis stanowiska:

Rodzina z Madrytu zaprosi Au pair do opieki nad dziewczynką w wieku 8 lat od marca 2018. Au Pair będzie sprawowała samodzielną opiekę nad dziećmi 30h/tyg.
Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Hiszpania  prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl
Kontakt: tel 22 323 63 35, 502 731 065
skype: prowork_info
Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl
Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.
Prowork bezpieczne podróże językowe -18 lat doświadczenia!
Termin rozpoczęcia: marzec 2018

Wymagania:

wiek uczestnika Au pair Hiszpania 18 - 29 lat
Dobra znajomość j. hiszpańskiego lub j.angielskiego
Doświadczenie w opiece nad dziećmi
Gotowość do do wyjazdu na okres min.6-12 miesięcy
ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
Au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną

Oferujemy:

W ramach pobytu Au Pair w Hiszpanii ma zapewnione:
9-12 miesięczny pobyt w rodzinie hiszpańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka hiszpańskiego. *dostępna opcja Summer Au Pair, pobyty u rodzin 2-3 mies.
Kieszonkowe 280-320 Euro/ miesiac + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
opieka partnerskiego biura Au Pair w Hiszpanii
Kontrakt 6-12 m-cy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:14-02-2018
  • • Data zamieszczenia:14-02-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: a.kaczorowska@prowork.com.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt