PROWORK
Logo Pracodawcy

Rodzina włoska  poszukuje Au Pair do opieki nad 2 dzieci od lipca  2018 na 2 miesiące.

Stanowisko:

Summer Au Pair Włochy /Genua/ lipiec 2018 / 340 Euro

Miejsce pracy: Włochy, , Genua

Opis stanowiska:

Rodzina włoska zaprosi Au Pair do opieki nad 2 dzieci w wieku 6 i 9 lat, od lipca 2018. Obowiązki Au Pair:  samodzielna opieka nad dziećmi 30 godzin tyg., w tym przygotowywanie posiłków, pomoc w nauce, zabawa oraz drobne prace domowe.  Kieszonkowe Au Pair  będzie wynosić 80 euro na tydzień. Jeśli chcesz nauczyć się języka włoskiego  zostań Au pair we Wloszech!
Chcesz wyjechać jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Włochy prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem:info@prowork.com.pl  lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl
Kontakt: tel 22 323 63 35, 502 731 065
skype: prowork_info
Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz na naszej stroniewww.prowork.com.pl
Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.
Prowork bezpieczne podróże językowe -18 lat doświadczenia! Program wymiany kulturowej Au Pair - to najlepszy sposób na podróże i naukę języka za granicą!.
Termin rozpoczęcia: lipiec 2018

Wymagania:

• Dobra znajomość j.angielskiego lub j.włoskiego
• wiek Au pair Włochy 18-29 lat
• doświadczenie w opiece nad dziećmi
• chęć do nauki i doskonalenia j. włoskiego
• Gotowość do do wyjazdu na okres min. 1-3 miesięcy .
• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
• Kandydatka na Au Pair  musi być osoba niezamężną, niepalącą i bezdzietną
• Mile widziane osoby z doświadczeniem jako Au Pair w Anglii czy innych krajach.

Oferujemy:

Program Au Pair Włochy to pobyty językowe u rodzin włoskich. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi Au Pair we Włoszech ma zagwarantowane:
• 6- 12 miesięczny kontrakt (do ustalenia) i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka włoskiego
• Kieszonkowe 280 Euro / miesięcznie
• Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie
Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy. Warunkiem udziału w programie Au Pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy.
Posiadamy wiele ofert Au Pair i pobyty u rodzin na terenie całych Włoszech.
Szukasz pracy we Włoszech? Zrób pierwszy krok - zostań Au Pair i naucz się włoskiego!
Kontrakt 1-3 m-cy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:14-02-2018
  • • Data zamieszczenia:14-02-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: a.kaczorowska@prowork.com.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt