PROWORK
Logo Pracodawcy

Dwujęzyczne przedszkole w Warszawie/Ursus poszukuje lubiących pracę z dziećmi i szukających nowych wyzwań nauczycieli j. angielskiego/English teachers! Jeśli znasz b. dobrze angielski i szukasz ciekawej pracy z dziećmi, skontaktuj się z Prowork.PL i prześlij do nas swoje CV!

Nauczyciel z j. angielskim / przedszkole Warszawa Ursus / lipiec / 3000 zł mies. netto

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Ursus/Warszawa

Wynagrodzenie: nie mniej niż 3000 PLN brutto/m-c

Opis stanowiska:

Dwujęzyczne przedszkole w Warszawie/Ursus zatrudni nauczyciela angielskiego z pasją do pracy z dziećmi. Wymagana biegła znajomość angielskiego i predyspozycje do pracy z dziećmi. Obowiązki to prowadzenie zajęć edukacyjnych zgodnie z programem nauczania j. angielskiego, udział w projektach edukacyjnych, dbanie o bezpieczeństwo dzieci, przygotowywanie raportów i materiałów do prowadzenia zajęć.
Rozpoczęcie pracy jako nauczyciel angielskiego od lipca 2018.
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Termin rozpoczęcia: lipiec 2018

Wymagania:

Wykształcenie pedagogiczne/filologiczne (lub w trakcie studiów)
Uprawnienia do nauczania j. angielskiego
Entuzjazm do pracy z dziećmi
Doświadczenie w pracy za granicą będzie dodatkowym atutem
Mile widziany native wykwalifikowany nauczyciel angielskiego z zagranicy /native speaker lub z biegłym angielskim

Oferujemy:

Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: 3000 zł mies. netto
Praca stała - etat 40 godz. / tyg.
Praca w młodym i przyjaznym zespole
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-02-2018