PROWORK
Logo Pracodawcy

Międzynarodowa rodzina mieszkająca w Łodzi na osiedlu Teofilów poszukuje niani do popołudniowej opieki nad 2 dzieci w wieku 7 miesięcy i 2 lata. Praca od wtorku do czwartku w godzinach 14.00-17.00. Jeśli chcesz pracować jako niania dla rodziny w Łodzi - osiedle Teofilów prześlij CV oraz zarejestruj się na naszej stronie: www.prowork.pl.

Praca Niania / 10 godz. tyg./ Łódź Teofilów / od kwietnia 2018

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Teofilów / Łódź

Opis stanowiska:

Międzynarodowa rodzina mieszkająca w Łodzi/Teofilów poszukuje doświadczonej osoby do popołudniowej opieki nad 2 dzieci w wieku 7 miesięcy i 2 lata. Praca w godzinach 14.00-17.00 od wtorku do czwartku. Niania odpowiedzialna będzie za odebranie starszego dziecka z przedszkola i opiekę nad dzieckiem po powrocie do domu, pomoc przy młodszym dziecku jeśli będzie taka potrzeba, gry, zabawy z dziećmi.  itp.. Rozpoczęcie pracy od kwietnia 2018.
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania/babysitter w Łodzi prosimy o przesłanie CV na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.
Termin rozpoczęcia: kwiecień 2018

Wymagania:

Doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi
Znajomość angielskiego nie jest wymagana
Gotowość do rozpoczęcia pracy jako niania/pomoc od kwietnia 2018

Oferujemy:

Wynagrodzenie - 20 zł godz.
Praca w godzinach od wtorku do czwartku w godzinach 14.00-17.00

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:04-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-03-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';