HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Asystent/ka Biura Zarządu

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Biura i Zarządu
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie asystenckie biura Zarządu firmy o międzynarodowym zasięgu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za prowadzenie kalendarza, umawianie i organizację spotkań, organizowanie wyjazdów służbowych (zarówno krajowych, jak i zagranicznych) oraz koordynację przepływu korespondencji. Dodatkowe zadania będą obejmowały zadania administracyjne związane z kompleksową obsługą biura i recepcji tj. współpraca z dostawcami firmy, zarządzanie korespondencją oraz dbanie o poprawny przepływ informacji.
Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia zawodowego zdobytego na stanowiskach recepcyjnych bądź asystenckich oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy). Wymagana jest także bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office. Poszukujemy osoby godnej zaufania, samodzielnej, rozsądnej, o profesjonalnym wizerunku i poważnym podejściu do obowiązków. Kandydat musi mieć także wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne.
Oferujemy pracę w renomowanej firmie na okres 4-12 miesięcy. Lokalizacja: Centrum.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:1103524
  • • Data aktualizacji:21-06-2018
  • • Data zamieszczenia:20-03-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt