INTER CARS S.A.

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.
Jesteś gotowy na samodzielne, odpowiedzialne stanowisko menadżerskie na styku rozwoju biznesu IT.
Dołącz do naszego Zespołu!

Manager rozwoju systemów Sprzedaż B2B i Finanse (j. angielski) / System development manager B2B Sales & Finance

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa, Cząstków Maz, Zakroczym, Kajetany

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zadania:
Zarządzanie zespołem 8-12 pracowników (Analityków Biznesowych i Menadżerów Projektów).
Nadzór nad rozwojem systemów i procesów w rolach Właściciela Biznesowego i Właściciela Produktu.
Współpraca z menadżerami odpowiedzialnymi za rozwój biznesu i IT.
Przekładanie wizji biznesu na wdrażanie rozwiązań IT.
Analiza oraz optymalizacja procesów na styku sprzedaży - logistyki - zakupu i finansów.
Współpraca z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Wymagania:

Nasze oczekiwania:
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.
Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji.
Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.
Znajomość zwinnych metod zarządzania projektami i zespołem.
Nastawienie na wykorzystywanie najnowszych narzędzi zwiększających efektywność pracy.
Doświadczenie w organizacji pracy na odległość.
Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania.
Gotowość do podróży służbowych.
Prawo jazdy kat. B
Znajomość pakietu Office 365.
Dodatkowym atutem będzie:
Znajomość systemów MS Dynamics CRM lub MS Navision lub rozwiązań B2B na rynku e-commerce - SAP Hybris.
Znajomość środowiska JIRA, Sharepoint.

Oferujemy:

Oferujemy:
Przyjazne środowisko pracy o dużym potencjale rozwojowym
Wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu
Narzędzia wspierające realizację własnych pomysłów
Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością wyboru formy zatrudnienia

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:kadra kierownicza/zarządzająca
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:MjM5MjBfMF8zMTA=
  • • Data aktualizacji:23-04-2018
  • • Data zamieszczenia:26-03-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt