HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Polska Centralna

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu.
Praca na tym stanowisku wiąże się z odpowiedzialnością za prawidłowe funkcjonowanie maszyn i urządzeń w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Niezbędna jest niezwłoczna reakcja na wszelkie sygnały dotyczące wadliwie funkcjonujących maszyn i kontakt z przedstawicielami serwisów zewnętrznych i dostawcami części zamiennych. Do obowiązków należy: dokumentowanie przestojów wynikających z nieplanowanych awarii, współpraca z operatorami maszyn w celu wzrostu efektywności i wykorzystania dostępnego parku maszynowego oraz modyfikacja maszyn i urządzeń pod kątem poprawy ergonomii stanowisk pracy (we współpracy z działem technologicznym). Kolejnym krokiem jest modyfikacja / aktualizacja dokumentacji maszyn i urządzeń w związku z prowadzonymi modernizacjami. Technik Utrzymania ruchu jest wsparciem dla Inżynierów oraz Trenerów w prowadzeniu szkoleń operatorów w zakresie podstawowej obsługi maszyn i urządzeń.
Na to stanowisko wymagane jest wykształcenie minimum średnie techniczne i przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu lub serwisu. Dodatkowo znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki, pneumatyki i umiejętność czytania schematów elektrycznych. Odpowiedni kandydat musi być również gotowy do pracy w systemie zmianowym.
Mile widziane są uprawnienia SEP do 1 KV oraz umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie MS Office.
Klient oferuje wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy. Do tego szereg benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, Kartę Multisport, dofinansowanie do posiłków, udział w ciekawych projektach oraz możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji.
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1104077
  • • Data aktualizacji:14-06-2018
  • • Data zamieszczenia:29-03-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita