PROWORK
Logo Pracodawcy

Lubisz pracę z dziećmi i chciałbyś/ałabyś pracować w renomowanym przedszkolu w Warszawie? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Nauczyciel przedszkolny / praca Warszawa Żoliborz / kwiecień / 2600-2800 zł netto mies.

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Żoliborz/Warszawa

Wynagrodzenie: nie mniej niż 2600 PLN brutto/m-c

Opis stanowiska:

Klient ProworkPL, nowoczesne przedszkole na Żoliborzu zatrudni pogodnego i kochającego pracę z dziećmi kandydata do pracy jako Nauczyciel w przedszkolu. Wymagane ukończone studia na kierunku Pedagogika Specjalna i mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt.. Praca od kwietnia 2018.
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Termin rozpoczęcia: kwiecień 2018

Wymagania:

Ukończone studia na kierunku Pedagogika Specjalna
Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem
Wysoka kultura osobista, kreatywność
Doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem mile widziane

Oferujemy:

Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: 2600-2800 zł netto mies. w zależności od doświadczenia
Praca stała - etat (40 godz. / tyg.).
Forma zatrudnienia: umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:04-04-2024
  • • Data zamieszczenia:29-03-2018