HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Project Manager ds. Użyteczności danych

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, posiadającej rozbudowaną sieć sklepów stacjonarnych oraz prowadzącej sprzedaż poprzez kanał e-commerce, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Manager ds. Rozwoju usług marketingowych.
Twoje następne stanowisko
Twoim zadaniem będzie rozpoznanie, zintegrowanie i ustrukturyzowanie źródeł danych wewnątrz firmy. Będziesz odpowiedzialny za inicjowanie i wdrażanie niestandardowych usług multimedialnych, rozwój zindywidualizowanych usług marketingowych oraz kreowanie polityki spieniężania danych zgodnie ze strategią rozwoju omnichannel. Będziesz zajmować się poszukiwaniem bezpośrednich korzyści przy współpracy m.in. z zespołem analityków, innowacji, relacji z klientem - w obszarze optymalizacji i wydajności procesów biznesowych, redukcji ryzyka biznesowego oraz wsparciem przy opracowywaniu nowych produktów oraz sondowaniu nowych rynków.
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy eksperckiej wiedzy w obszarze interpretacji wskaźników z branży dystrybucyjnej (wyniki sprzedaży, segmentacja klienta, kategorii, komunikacji w kanałach sprzedaży) oraz marketingu cyfrowego. Na tym stanowisku istotne będzie doświadczenie w koordynacji i prowadzeniu projektów. W codziennej pracy przyda Ci się umiejętność analizy i syntezy danych, wyczuwanie trendów i wyprzedzanie potrzeb Klienta, doskonała umiejętność komunikacji i bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje możliwość pracy w międzynarodowej organizacji, rozwój zawodowy, premię roczną oraz bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, dofinansowanie pakietu sportowego i ubezpieczenia medycznego oraz bony świąteczne).
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1104335
  • • Data aktualizacji:16-06-2018
  • • Data zamieszczenia:04-04-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita