ProSenior24
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Do 1400 EUR ! Opiekunka do samotnej, mobilnej pani

Miejsce pracy: Niemcy, , Burgberg koło Monachium

Opis stanowiska:

Oferta dla: Niepalącej OPIEKUNKI z dobrą znajomością języka niemieckiego
Masz doświadczenie w opiece osób starszych?
Szukasz pracy za granicą w oparciu o legalną umowę na przejrzystych zasadach?
Ta oferta jest dla Ciebie!
Miejsce pracy:87545 Burgberg koło Monachium

Wymagania:

O podopiecznym:kobieta; 150 cm, 50 kg, 95 lat; podopieczna ma demencję, porusza się samodzielnie, nosi pampersy
Warunki mieszkaniowe:własny pokój w domu z ogrodem, internet

Data wyjazdu:od 18 kwietnia na 2 miesiące
Wynagrodzenie:do 1400 EUR netto miesięcznie
Rodzaj:NOWA oferta

Oferujemy:

Oferujemy:
- legalną pracę- opłacamy składki ZUS,
- dodatkowąpolisę ubezpieczeniową,
- wsparciepodczas pracy w Niemczech,
- zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie,
- organizujemyprzejazd oraz pokrywamyjego koszty z góry.
Skontaktuj się z nami:
- wypełnij formularz: http://www.prosenior24.pl/form.php,
- zadzwoń: 81 524-42-45,
- wyślij SMS o treści "OPIEKA" pod numer: 793-556-793-> oddzwonimy,
- odwiedź jedno z naszych biur:
  • Główna Siedziba: ul.Serwituty 23 | 02-233 Warszawa Tel. (22) 343 94 50/51
  • Oddział Rekrutacji: ul.Wolska 11a | 20-411 Lublin Tel. (81) 524 42 45
  • Oddział Rekrutacji: ul.Mariacka 4 | 40-014 Katowice Tel. 731 993 216

Sprawdź inne nasze oferty pracy: www.prosenior24.pl

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:03-05-2018
  • • Data zamieszczenia:05-04-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: ogloszenia@prosenior24.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt