HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Key Accout Manager

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Nasz klient to importer i dystrybutor świeżych owoców i warzyw który dzięki ciągłemu i dynamicznemu rozwoju utrzymuje swoją mocną pozycję rynkową. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży produktów świeżych dla klientów sieciowych, a negocjacje warunków handlowych dla tej kategorii nie są Ci obce? Ta oferta jest dla Ciebie!
Twoje następne stanowisko
Do warszawskiej siedziby firmy poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Menedżer ds. Kluczowych Klientów / Key Account Manager, Na tym stanowisku odpowiedzialny/ -a będziesz za codzienną pracę operacyjno –sprzedażową. Do twoich zadań należeć będzie budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami, a także pozyskiwanie nowych klientów sieciowych. Będziesz mieć wpływ na współtworzenie i realizację budżetów handlowych oraz realizowanie przyjętych ustaleń dotyczących obecności naszych produktów w sklepach sieci handlowych. Będziesz odpowiedzialny/-a za kontrolę i egzekwowanie należności a także analizę i monitoring rynków świeżych owoców i warzyw. Zyskasz także niepowtarzalną możliwość uczestnictwa w wystawach i targach krajowych oraz międzynarodowych.
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze FMCG a w szczególności w branży owocowo-warzywnej. Posiadasz wykształcenie wyższe, z obszaru ekonomii, handlu i marketingu lub nauk o żywności. Cechujesz się rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi i negocjacyjnymi a w biznesie wykorzystujesz zdolności strategicznego myślenia i zorientowania na osiąganie wyników. Wymagamy aby twój język angielski był na poziomie dobrym i nie stanowił dla ciebie problemu w relacjach biznesowych. Znajomość obsługi komputera. m.in. pakietu MS Office (w szczególności programu Excel) także nie może być ci obca. Jeśli chcesz wykorzystywać w codziennej pracy swoją przedsiębiorczość i inicjatywę w działaniu to stanowisko pracy jest dla ciebie.
Co zyskujesz?
Będziesz częścią dynamicznie rozwijającej się firmy o stabilnej pozycji na rynku. Nasz Klient zapewni Ci przyjazne i swobodne środowisko pracy w oparciu o pełnoetatową umowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny.
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1104421
  • • Data aktualizacji:15-06-2018
  • • Data zamieszczenia:06-04-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita