HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Koordynator / Specjalista ds. Ochrony Osób i Mienia

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódź (Głuchów, Tuszyn)

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy ZALANDO – prowadzącej wiodącą w Europie platformę modową – poszukujemy doświadczonego Koordynatora / Specjalisty ds. Ochrony Osób i Mienia w nowo otwartym Centrum Logistycznym w Głuchowie (obok Tuszyna) pod Łodzią.
Twoja nowa rola:
  • Odpowiedzialność za ochronę osób i mienia oraz zapobieganie zagrożeniom
  • Opracowywanie oraz wdrażanie procedur i systemów bezpieczeństwa związanych z ochroną osób i mienia, zgodnych z zasadami korporacyjnymi firmy oraz prawem
  • Zaangażowanie w tworzenie powyższych już na etapie planowania, przed uruchomieniem obiektu (np. rozmieszczenie kamer na obiekcie, sugestie dla systemów kontroli dostępu itd.)
  • Koordynowanie współpracy z operatorem magazynu, partnerem logistycznym, firmami ochroniarskimi oraz osobami na równoległych stanowiskach w innych lokalizacjach,
  • Kontakt z zewnętrznymi instytucjami, np. policją, strażą pożarną
  • Zarządzanie Systemami Kart Dostępu, CCTV, systemem alarmowym oraz innymi systemami w zakresie bezpieczeństwa
  • Zarządzanie incydentami związanymi z bezpieczeństwem
  • Przeprowadzanie wewnętrznych dochodzeń w zakresie bezpieczeństwa
  • Monitorowanie ochrony obiektu
  • Zarządzanie dokumentacją oraz prowadzenia rejestru działań

Jakie warunki spełnia idealny kandydat:
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu ochroną osób i mienia
  • Język angielski na poziomie B2/C1 jest warunkiem koniecznym
  • Doświadczenie w logistyce jest mile widziane
  • Znajomości systemów bezpieczeństwa, w szczególności zarządzania kartami dostępu i systemów CCTV, oraz procedur z tym związanych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, bezkonfliktowość – z uwagi na kontakt i koordynacje pracy przedstawicieli różnych instytucji, firm i działów
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych, zachowanie spokoju podczas zarządzania incydentami
  • Dobra znajomość przepisów i regulacji dotyczących ochrony i prywatności

W zamian za to:
  • Zdobędziesz ekscytujące doświadczenie pracy w międzynarodowej firmie, przy otwieraniu i rozbudowie nowego Centrum Logistycznego
  • Firma zapewnia umowę o pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szereg benefitów (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, dofinansowanie do obiadów)
  • Wsparcie ze strony międzynarodowej społeczności ekspertów
  • Możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego lub niemieckiego w godzinach pracy, a także rozwój zawodowy poprzez szkolenia i certyfikaty

Brzmi ciekawie? Aplikuj!
Kliknij przycisk 'apply now' i załącz swoje aktualne CV, lub skontaktuj się mailowo na adres adrianna.wojcik@hays.pl
Jeśli szukasz innego rodzaju pracy, skontaktuj się i wspólnie porozmawiajmy o możliwościach rozwoju Twojej kariery.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:1104928
  • • Data aktualizacji:14-06-2018
  • • Data zamieszczenia:12-04-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt