Fabryki Mebli Forte S. A.
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Inżynier procesu jakości w obszarze produkcji

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Ostrów Mazowiecka

Opis stanowiska:

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: Inżynier procesu jakości w obszarze produkcji

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem jakości
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych, wprowadzanie działań doskonalących
  • Kreowanie standardów jakości (w porozumieniu z Dyrektorem Fabryki, dyrektorem Biura Jakości)
  • Udział we wprowadzaniu nowych wyrobów
  • Wsparcie w projektach np. Akademia Forte, 5S housekeeping
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Co najmniej 3 letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Mile widziana znajomość procesów produkcyjnych w branży meblarskiej
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Wysokich umiejętności analitycznych oraz nastawienia na współpracę
  • Dobrej organizacji pracy własnej, konsekwencji oraz systematyczność
Co nas wyróżnia:
  • Stabilne zatrudnienie w spółce giełdowej o uznanej marce i pozycji rynkowej
  • Udział w szkoleniach specjalistycznych organizowanych przez polskich jak i zagranicznych dostawców
  • Bardzo ciekawa praca w nowoczesnym środowisku przemysłowym, wykorzystującym najnowsze technologie
  • Pracownicza kasa zapomogowo - pożyczkowa
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Jedno z najlepszych w Polsce, dwujęzyczne przyzakładowe przedszkole z oddziałem żłobkowym mieszczącym się w Ostrowi Mazowieckiej
  • Atrakcyjne obozy letnie oraz kursy językowe dla dzieci naszych Pracowników
  • Spotkania i warsztaty dla Pracowników ze znanymi postaciami ze świata rozrywki, nauki i biznesu
  • Akademia Forte kształcąca pracowników w ramach zróżnicowanych programów i kierunków

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:14-05-2018
  • • Data zamieszczenia:16-04-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@forte.com.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt