PROWORK
Logo Pracodawcy

Międzynarodowa rodzina mieszkająca w Magdalence pilnie zatrudni pomoc w domu od maja 2018. Praca na pełny etat - 40 godz/tydz. Jeśli chcesz pracować jako housekeeper/pomoc w domu dla międzynarodowej rodziny w Magdalence  prześlij CV. W zależności od preferencji kandydatki rodzina chętnie zatrudni osobę z lub bez zamieszkania. Praca od maja 2018!

Praca Pomoc domowa / pełen etat / Magdalenka / maj 2018 / 3000 zł mies. netto

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Magdalenka / Mazowieckie

Wynagrodzenie: nie mniej niż 3000 PLN brutto/m-c

Opis stanowiska:

Międzynarodowa rodzina mieszkająca na stałe w Polsce, poszukuje doświadczonej osoby do prowadzenia dużego domu w Magdalence. Obowiązki: sprzątanie całego domu, prasowanie, pranie, mycie okien itp.. Praca na pełny etat - 40 godz. tyg. od maja 2018.
W przypadku zainteresowania ofertą pracy jako housekeeper/pomoc w domu prosimy o przesłanie CV w j. polskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.
Termin rozpoczęcia: maj 2018

Wymagania:

wymagane aby osoba na stanowisku housekeeper/pomoc w domu miała dobre doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
gotowość do podjęcia pracy od maja 2018

Oferujemy:

Wynagrodzenie - od ok. 3000 zł mies./netto
Praca na pełen etat - 40 godzin tyg.
W przypadku oferty z zamieszkaniem rodzina zapewnia własny pokój, dostęp do Internetu, wyżywienie, możliwość korzystania z samochodu

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:16-04-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';