NBCR Sp. z o.o.

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientomw dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy Inżynier Oprogramowania JAVA ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: NBCR/IS/12/2017/JA/CG
Zadania:
Jako Starszy Inżynier Oprogramowania JAVA będziesz uczestniczyć w projektach tworzenia i dalszego rozwijania aplikacji oraz systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w głównie w oparciu o języki programowania wyższego rzędu (m.in. JAVA), nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania.
Jako Starszy Inżynier Oprogramowania JAVA możesz przejmować odpowiedzialność za rozwój konkretnych modułów lub komponentów tworzonych i utrzymywanych systemów w różnych fazach rozwoju, od analizy po testowanie. W zależności od projektu, w zakres Twoich obowiązków może wchodzić również współpraca z klientami w zakresie analizy wymagań, samodzielne projektowanie rozwiązań oraz kierowanie zespołem programistów.
Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach i wymaga gotowości do ciągłego rozwoju.

Wymagania:

Profil kandydata:
• ponad 5-letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie Java / JEE
• umiejętność programowania w technologii Java z wykorzystaniem Spring i Hibernate
• dobra, praktyczna znajomość technologii webowych (np. JavaScript [Angular, jQuery], JSP, JSF, Struts, XML, Web Services, Servlets)
• praktyczna znajomość produktów bazodanowych (np. Oracle/SQL Server)
• znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania
• ukończone studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• umiejętność analitycznego myślenia
• łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego
• udział w prestiżowych projektach międzynarodowych
• atrakcyjne warunki finansowe
• prywatną opiekę medyczną
• pakiet ubezpieczeniowy
• dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne
• wyjazdy integracyjne
• szkolenia zawodowe i językowe
• możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
• przyjazną atmosferę w pracy
• wsparcie w relokacji
• dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę
• bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników
• umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:MjUzOTZfMF8xODE1
  • • Data aktualizacji:15-05-2018
  • • Data zamieszczenia:17-04-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt