Tap.Talent

Nasz klient specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości, opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz na pasji pracowników. W całej firmie w Polsce obecnie zatrudnionych jest około 8 000 osób. We Wrocławiu 1300 osób i 80 osób w Poznaniu.
Ze skali działania wynika szeroki wybór możliwości. Nasz klient pracuje przy projektach w różnych obszarach biznesowych i IT, co zapewnia, że nie będziesz się nudzić. Jeżeli chcesz pracować ze świetnymi ekspertami, z których wielu jest docenianych nie tylko lokalnie, ale i w skali międzynarodowej, nasz klient będzie świetnym wyborem.
W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do unitu biznesowego Financial Services dla pracy przy jednym z dwóch projektów:
projekt dla amerykańskiego Banku Inwestycyjnego;
projekt dla amerykańskiej firmy, która zajmuje się szeroko rozumianym systemem kart kredytowych.

Stanowisko:

Inżynier Oprogramowania Java

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Wynagrodzenie: nie mniej niż 10 PLN brutto/m-c

Opis stanowiska:

Jako Inżynier Oprogramowania Java będziesz uczestniczyć w projektach tworzenia i dalszego rozwijania aplikacji oraz systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w głównie w oparciu o języki programowania Java, nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania.

Jako Inżynier Oprogramowania Java możesz przejmować odpowiedzialność za rozwój konkretnych modułów lub komponentów tworzonych i utrzymywanych systemów w różnych fazach rozwoju, od analizy po testowanie. W zależności od projektu, w zakres Twoich obowiązków może wchodzić również współpraca z klientami w zakresie analizy wymagań oraz samodzielne projektowanie rozwiązań.

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w technologiach Java
  • Znajomość technologii webowych (np. JSP, JSF, Spring)
  • Znajomość produktów bazodanowych oraz metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość angielskiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie
  • Analityczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zmiany projektu co 1.5 roku
  • Wynagrodzenie w wysokości 10 200 - 17 000 pln brutto w zależności od doświadczenia
  • Możliwość kursów językowych finansowanych w połowie przez naszego klienta w trakcie pracy (angielski i niemiecki).
  • Dowolne szkolenia wybierane raz w roku w uzgodnieniu ze swoim przełożonym, które wpisują się w ścieżkę rozwoju: studia podyplomowe, kursy techniczne, certyfikaty etc.
  • Karta multisportu, sekcje sportowe (siatkówka, piłka nożna, laser tag).
  • Akcje CSR (szpitale, przedszkola, schroniska).
  • Atmosfera w pracy, duża integracja, dużo inicjatyw wewnętrznych (communities), raz w roku wspólny około weekendowy wyjazd integracyjny oraz wspólna Wigilia.
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:17-05-2018
  • • Data zamieszczenia:19-04-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: daria.volovykova@taptalent.eu

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt