HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Project Manager - Data Center Migration

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Project Manager
Lokalizacja: Warszawa(Centrum)
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Długość projektu: 12-18 miesięcy
Stawka: 90 - 110 zł netto /h
(w zależności od doświadczenia rozpatrzymy również inne propozycje)
Zarys projektu:
  • Przenosiny około 170 wirtualnych serwerów pomiędzy on-prem Data Center do Azure. Wymagane doświadczenie w tego rodzaju projektach.
  • Dane w większości będą migrowane do chmury Azure, pozostałe do innego Data Center.
  • Metodyka prowadzenia projektu dowolna.
  • Praca zadaniowa. Ważne żeby można było się kontaktować 9-16.
  • Zespół składa się z około 3 Architektów IT oraz 3 osób technicznych.

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Dobra znajomość technologii i procesów związanych z zarządzaniem i planowaniem działań migracji Data Center
  • Wymagany płynny angielski
  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Możliwość sprawdzenia się w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1105335
  • • Data aktualizacji:14-06-2018
  • • Data zamieszczenia:19-04-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt