Compass Group BFM Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością sk

Jesteśmy firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w rekrutacji personelu medycznego na Bliski Wschód. Inwestujemy w wykształconych, doświadczonych i utalentowanych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności współpracując z naszymi Partnerami. Posiadamy rozległe doświadczenie administracyjne i operacyjne w dużych, prestiżowych szpitalach na Bliskim Wschodzie, a także szeroko rozwiniętą sieć kontaktów z placówkami medycznymi, biznesowymi oraz państwowymi.
Dla naszych Klientów, prestiżowych szpitali w Rijadzie i innych miastach Arabii Saudyjskiej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Miejsce pracy: zagranica, , Rijad

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Nasza oferta:
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - 8 500 - 16 500 PLN netto/ miesiąc + płatne nadgodziny
- Praca w pełnym wymiarze tj. 44h tygodniowo
- 12 miesięczna umowa o pracę z możliwością przedłużenia (3 miesięczny okres próbny)
- Do 53 dni płatnego urlopu
- Ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę
- Bilety lotnicze na rozpoczęcie i zakończenie kontraktu
- Raz w roku dodatkowy, sponsorowany bilet lotniczy
- Zakwaterowanie wraz z pełnym wyposażeniem w całości opłacane przez pracodawcę
- Transport do/z pracy opłacany przez pracodawcę
- Dofinansowane, całodniowe wyżywienie w restauracjach na terenie szpitala
- Premia roczna

Wymagania:

Dodatkowo zapewniamy:
- Pełne wsparcie organizacyjne na każdym etapie rekrutacji
- Kurs języka angielskiego przygotowujący do wyjazdu
- Komplet informacji dotyczących miejsca docelowego (kultura, zwyczaje, wymagania)

Oferujemy:

Oczekiwania:
- Wykształcenie specjalistyczne
- Prawo wykonywania zawodu
- Udokumentowane doświadczenie zawodowe (min. 2 lata)
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym lub gotowość do nauki
- Ważny paszport
- Niekaralność

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Medycyna
  • • Nr Ref.:MTk0MTNfMF8yNDY3
  • • Data aktualizacji:21-05-2018
  • • Data zamieszczenia:23-04-2018

FAQ-Pomoc Kontakt