Work & Profit Spółka z o.o.

Szukamy fajnych ludków do pomocy w otwartym już krakowskim Tofu Bistro Krakow na ulicy Śląskiej 2 koło Nowego Kleparza.
Więc jeśli:
lubisz pracę z ludźmi
kochasz gotować
masz doświadczenie w gastronomii (kuchnia wegańska mile widziana),
chcesz godziwie zarabiać (14netto/h plus premie)
racować z MEGA ekipą :-D

Stanowisko:

Kucharz i pomoc kuchenna w restauracji WEGE!

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: KRK/WEGE BISTRO
To dołącz do nas.
Stanowisko: "szeroko rozumiana pomoc na kuchni" z możliwością rozwoju.
Generalnie pracę będziemy dopasowywać do umiejętności kandydata.

Wymagania:

Wymagamy:
obowiązkowości, pracowitości, punktualności i solidności w szerokim rozumieniu
książeczki SANEPID.

Oferujemy:

Zatem Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta ślijcie cefaueczki z klauzulą
#34;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".
Na adres email: rekrutacjatofu (małpa) gmail.com
#40;tylko mailem- nie przyjmujemy na papierze w naszym bistro)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:NDc4MDBfMF8xNzg3
  • • Data aktualizacji:22-05-2018
  • • Data zamieszczenia:23-04-2018

FAQ-Pomoc Kontakt