Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.K.

ATERIMA - Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16445. Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

Stanowisko:

Pracownik działu obsługi Klienta i logistyki

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: PDO/KRK/04/18
  • praca w firmie zajmującej się produkcją grzejników
  • obsługa klienta w zakresie administracji dokumentów
  • przyjmowanie i potwierdzanie zamówień
  • przyjmowanie i kontrola dostaw do magazynu oraz koordynacja logistyki wewnętrznej

Wymagania:

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • posiadasz doświadczenie w zakresie obsługi Klienta
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze programu Sage Symfonia (mile widziane)
  • posiadasz dojazd do miejsca pracy: ul. Zakliki z Mydlnik

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie na poziomie 3500 zł brutto + premia
  • pracę od poniedziałku do piątku (8-16)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Administracja publiczna
  • • Nr Ref.:Mjc5NjNfMF8yMTk1
  • • Data aktualizacji:22-05-2018
  • • Data zamieszczenia:24-04-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt