daria.kuligowska@outlook.com
Logo Pracodawcy

Agencją pracy tymczasowej, którą tworzy kreatywny zespół z dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji indywidualnych i kompleksowych projektów rekrutacyjnych. Do wsparcia naszego zespołu, w chwili obecnej poszukujemy kandydatki/a na stanowisko:
Młodszy/a Księgowy/a z doświadczeniem posiadający orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
LOKALIZACJA: Katowice (ścisłe centrum- obok Supersamu)

Niepełnosprawny/a Młodszy/a Księgowy/a z doświadczeniem w Dziale Księgowości

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

DO OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA BĘDZIE NALEŻAŁO:
- księgowanie dokumentów zakupu i innych dokumentów kosztowych
- wystawianie faktur dla kontrahentów zagranicznych
- opisywanie faktur i przypisywanie do odpowiednich kosztów
- księgowanie przychodów i rozchodów (konto Winien/Ma)

Wymagania:

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATKI/TA:
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym
(mile widziane symbole specjalne: 02-P, 04-O, 06-E, 01-U itp.)
- wykształcenie wyższe - mile widziane wyższe kierunkowe Rachunkowość i Finanse
- doświadczenie w pracy w dziale księgowości - minimum roczne
- dobra znajomość programu Symfonia oraz bardzo dobra znajomość programu
Excel
- umiejętność myślenia analitycznego i koncepcyjnego
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

OFERUJEMY - W ZAMIAN SPEŁNIONYCH WARUNKÓW:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w strukturach
naszej firmy
- doskonałe warunki, miłą atmosferę i przyjazne miejsce pracy dla
niepełnosprawnych
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym od 8:00-16:00
- szkolenia oraz inne formy kształcenia, pozwalające na podnoszenie kwalifikacji
zawodowych
- możliwość zdobycia obszernego doświadczenia w zakresie finansów i księgowości
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem z adnotacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych lub kontakt Telefoniczny pod nr.: 735 99 33 35
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z kandydatami spełniającymi nasze oczekiwania.
Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie internetowej: www.powerjobs.pl

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:17-06-2018
  • • Data zamieszczenia:21-05-2018

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (cv + list motywacyjny) na adres: daria.kuligowska@outlook.com

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt