DIAVERUM POLSKA SP. Z O.O.

Diaverum to jeden z największych na świecie niezależnych usługodawców w dziedzinie leczenia chorób nerek. Dbamy o ponad 25400 Pacjentów, w ponad 307 ośrodkach dializ, w 19 krajach na całym świecie: Argentyna, Australia, Arabia Saudyjska, Chile, Francja, Hiszpania, Kazachstan, Litwa, Niemcy, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Szwecja, Urugwaj, Węgry, Włochy i Wielka Brytania.
W Polsce prowadzimy 24 ośrodki dializ oraz poradnie i oddziały nefrologiczne. Świadczenia medyczne wykonywane są bezpłatnie w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Osiąganie znakomitych wyników leczenia to nasz główny cel, ale pamiętamy także o emocjonalnych i psychologicznych potrzebach naszych Pacjentów i ich rodzin. Zapewniamy taktowną, spersonalizowaną opiekę i wsparcie. Połączenie profesjonalnej wiedzy naukowej z doświadczeniem zbieranym w ośrodkach Diaverum na całym świecie, nieustanne doskonalenie zawodowe oraz najnowocześniejszy sprzęt medyczny sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić Pacjentom z przewlekłymi chorobami nerek doskonałą opiekę w znakomicie działających placówkach medycznych.
Diaverum Polska Sp. z o.o. poszukuje do ośrodka dializ w Głubczycach osoby na stanowisko

Stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Głubczyce

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 30/2017/GŁU
Wymagania:
• Praktyczne umiejętności wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza
• Aktualne prawo wykonywania zawodu
• Obsługa komputera, znajomość MS Office
• Doświadczenie w dializoterapii nie jest konieczne

Wymagania:

Oferujemy:

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Możliwe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub kontrakt rozliczane godzinowo
• Program szkoleniowy z zakresu dializoterapii akredytowany przez międzynarodową organizację EDTNA potwierdzany certyfikatem
• Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie
• Przyjazną atmosferę pracy
• Wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
• Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i możliwość rozwoju zawodowego

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Medycyna
  • • Nr Ref.:MjA3NTdfMF8xNDY=
  • • Data aktualizacji:04-06-2018
  • • Data zamieszczenia:07-05-2018

FAQ-Pomoc Kontakt