Gi Group Sp z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570

Stanowisko:

KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Tuchom

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: KS/2018
Twoje zadania:
  • księgowanie dokumentów zakupu w programach SAP
  • księgowanie wyciągów bankowych i rozliczeń wydatków, delegacji służbowych, zapłat kartami i innych
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku
  • kontakt z dostawcami i odbiorcami - analiza, uzgadnianie rozrachunków, wystawianie not, sprawdzanie i dekretacja faktur zakupu
  • wewnętrzna rejestracja sprzedaży
  • archiwizacja dokumentów
  • katalogowanie zamówień

Wymagania:

Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w księgowości
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe rachunkowość, finanse, ekonomia) - dodatkowy atut
  • dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, kartę Multi Sport itp.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Administracja publiczna
  • • Nr Ref.:ODA3NjFfMF8xNjM4
  • • Data aktualizacji:04-06-2018
  • • Data zamieszczenia:07-05-2018

FAQ-Pomoc Kontakt