HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Inżynier ds. instalacji i realizacji usług

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Gdańsk

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – z branży telekomunikacyjnej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Inżynier ds. Instalacji i Realizacji Usług
Lokalizacja: Gdańsk
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: 250- 400 PLN netto +VAT/dzień
Zadania:
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych: routery, modemy, konwertery
  • Serwis usług telekomunikacyjnych oferowanych przez firmę
  • Diagnoza, obsługa i usuwanie awarii występujących w sieci telekomunikacyjnej
  • Wsparcie merytoryczne dla firm podwykonawczych
  • Nadzór nad zleceniami wykonywanymi przez firmy podwykonawcze
  • Wsparcie techniczne dla Klientów

Wymagania:
  • Znajomość zagadnień z zakresu transmisji danych w sieci IP oraz w sieci Ethernet
  • Praktyczna wiedza z zakresu konfigurowania urządzeń sieciowych, w szczególności Cisco
  • Znajomość zagadnień transmisji bezprzewodowej
  • Mile widziana znajomość technologii PDH,SDH
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wyksztalcenie kierunkowe: Telekomunikacja lub pokrewne
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wybór formy zatrudnienia – umowa B2B, UoP lub umowa zlecenie
  • Duże możliwości rozwoju (firma międzynarodowa)
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
  • Stała i długoterminowa współpraca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1099530
  • • Data aktualizacji:17-07-2018
  • • Data zamieszczenia:07-05-2018

FAQ-Pomoc Kontakt