Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Płatny Staż/Praktyki - helpdesk finasowy (Bussines Support Service)

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: BSS/05/2018/KRK
Firma pracodawcy: Adecco Poland Sp. z o.o.

Co zyskasz pracując z nami?
Płatny trzymiesięczny staż (start 12 czerwca)
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
Cenne doświadczenie;
Pracę w języku angielskim - obsługa klienta z UK;
Wysokie, międzynarodowe standardy pracy i praca wśród ekspertów.

Wymagania:

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
Pierwsza linia wsparcia dla kontrahentów, menedżerów i potencjalnych klientów AMS;
Współpraca z zespołem wykonawców ds. Płac, zespołem wprowadzającym i zespołem ds. Rozbudowy;
Stały kontakt z managerami, kandydatami oraz dostawcami;
Sporządzanie bieżących raportów.

Oferujemy:

Czego od Ciebie oczekujemy?
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego minimum poziom C1;
Obsługi komputer: pakietów MS Office, Excel;
Wysokiego poziomu dokładności;
Umiejętności priorytetyzowania zadań oraz bardzo dobrej organizacji pracy.
JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ ZAPRASZAM DO APLIKOWANIA!!!
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:08-06-2018
  • • Data zamieszczenia:10-05-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Platny_Staz_Praktyki_helpdesk_finasowy_lo4zzBussines_Support_Servicelo41z/66420-102808-25-rk5-1688.html

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt