Luksmann
Logo Pracodawcy

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:
Kierowca kat. C+ E– Chemnitz – 2350€
region zatrudnienia: Chemnitz

Miejsce pracy: Niemcy, , Chemnitz

Opis stanowiska:

Podstawowe obowiązki:
· Prowadzenie zestawu do wyboru: otwarta naczepa, przyczepa z dźwigiem lub firanka - auto będzie przypisane do kierowcy. Firma posiada Scanie i Mercedesy
· przewóz materiałów budowlanych
· trasy dalekobieżne po Niemczech, z reguły tygodniowe

Wymagania:

Wymagamy:
· prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy,
· doświadczenia jako kierowca CE 2 lata
· komunikatywna znajomość niemieckiego

Oferujemy:

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
·pracę stałą w zmianach dziennych
·pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
·niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
·nową flotę do dyspozycji - wiek pojazdów od 1 do 4 lat,
·niemieckie zarobki składające się z podstawy na umowie od 2150 do 2350 € brutto (stawka uzależniona od wybranego zestawu, podlega negocjacji) + diety ustawowe 12 lub 24€
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
·pracę w stabilnych finansowo firmach - terminowość wynagrodzeń,
·prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
·opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
·prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
·płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:11-05-2018
  • • Data zamieszczenia:11-05-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt