Cee Experts Uszyński s.j.

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.
Obecnie dla Naszego klienta, globalnej firmy na międzynarodowym rynku nowoczesnych usług dla biznesu, poszukujemy:

Stanowisko:

Specialista ds.Operacji Finansowych-j.francuski/włoski

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Opis stanowiska
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi z zagranicy
  • obsługa zamówień
  • kontrola poziomu należności i monitorowanie nieterminowych płatności,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby menedżerów zespołu,
  • analiza i eskalowanie niepokojących transakcji
  • aktywny udział w projektach międzynarodowych oraz procesach tranzycji,
  • kontakt z zagranicznymi działami firmy

Wymagania:

Wymagania
  • min. rok doświadczenia w sektorze finansowym/ w księgowości,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku,
  • biegła znajomość jednego z języków: francuskiego lub włoskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • duża motywacja do pracy i ukierunkowanie na sukces,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość MS Excel.

Oferujemy:

Oferta obejmuje
  • rozwój zawodowy w dynamicznym, biznesowym środowisku,
  • codzienny kontakt z językami obcymi,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów pozapłacowych,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:NTI5NTdfMF8xNjYw
  • • Data aktualizacji:08-06-2018
  • • Data zamieszczenia:11-05-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt