MPS International Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga 25 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.

Stanowisko:

Lider projektu

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Koszalin

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 02/1505/2018
Twoje zadania:
  • bieżąca współpraca z Key Account Managerem przy przygotowywaniu ofert oraz zarządzaniu asortymentem produktowym Klientów
  • zarządzanie przydzielonymi projektami
  • współpraca z określonymi dostawcami firmy w zakresie doboru komponentów do projektu i ustalaniu wymagań technicznych
  • tworzenie kalkulacji dla wyrobu oraz opracowywanie harmonogramów projektowania
  • wykonywanie partii próbnych produktu
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie koordynowania prac związanych z wdrożeniem nowego wyrobu
  • nadzór technologiczny nad wykonywaną produkcją
  • rozliczanie nowo uruchamianych wyrobów

Wymagania:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z wdrażaniem i koordynacją projektów będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • MS Office ( w szczególności Excel)

Oferujemy:

Twoje korzyści:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
  • możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i szkoleniach
  • atrakcyjny pakiet benefitów

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MjAyMTVfMF8yMDk5
  • • Data aktualizacji:12-06-2018
  • • Data zamieszczenia:15-05-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt