Axialus S.A.

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!
Stanowisko : kierowca
Miejsce: okolice Mannheim

Stanowisko:

Kierowca

Miejsce pracy: Niemcy, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

opis stanowiska:
  • kierowanie pojazdem podczas przeprowadzek,
  • wnoszenie, znoszenie mebli.

Wymagania:

wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (min A2),
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów LKW,
  • prawo jazdy kat. CE/C1E.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stałą współpracę.
  • zakwaterowanie.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:277363001
  • • Data aktualizacji:25-05-2018
  • • Data zamieszczenia:16-05-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt