Energopol-Szczecin S.A.

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Stanowisko:

Kierownik Budowy - Brzeg Dolny

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Brzeg Dolny

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za sprawowanie funkcji Kierownika Budowy zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego, koordynację robót, nadzór nad jakością, terminowością oraz kosztami realizowanych robót na powierzonym kontrakcie. Jej zadaniem będzie realizacja robót zgodnie z przyjętym programem budowy oraz budżetem i raportowanie postępów, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, efektywne zarządzanie podległym zespołem, monitoring kosztów budowy, prowadzenie wymaganej dokumentacji oraz ścisła współpraca z Dyrektorem Kontraktu w zakresie doboru i kontraktowania dostawców, usługodawców oraz wykonawców.

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane (specjalizacja budownictwo Hydrotechniczne)
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej o specjalizacji śródlądowej lub morskiej - budowle hydrotechniczne lub melioracje wodne lub odpowiadające im uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie o ww. zakresie
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót Hydrotechnicznych w zakresie prac dotyczących budowy, odbudowy, przebudowy lub remontu korpusów zapór ziemnych i wałów przeciwpowodziowych, w których występowały następujące grupy robót: ziemne, przesłony przeciwfiltracyjne oraz umocnienia koszami siatkowo-kamiennymi o wartości robót, co najmniej 10 000 000 PLN Brutto
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz podstawy AutoCad
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem oraz koordynacji jego pracy pod presją czasu i zadań
  • samodzielność w działaniu, własna inicjatywa w rozwiązywaniu problemów, otwartość na nowe wyzwania, zdolności interpersonalne umożliwiające samodzielne rozwiązywanie trudności przy realizacji podległych zadań
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej ciągle rozwijającej się firmie o zdywersyfikowanej działalności i stabilnej pozycji rynkowej
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne, prestiżowe i interesujące zadania stanowiące wyzwania realizacyjne
  • pracę z doświadczonym i zmotywowanym zespołem otwartym na rozwój oraz nowe wyzwania

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:kadra kierownicza/zarządzająca
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:MjAzMjhfMF8yMzY3
  • • Data aktualizacji:14-06-2018
  • • Data zamieszczenia:17-05-2018

FAQ-Pomoc Kontakt