HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Kierownik Działu Konstrukcji

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej zlokalizowanej Pietrzykowicach, okolice Wrocławia, poszukujemy Kandydata, który dołączy do jej struktur na stanowisko Kierownika Działu Konstrukcji.
 Celem firmy jest bycie najbardziej preferowanym i cenionym producentem kompleksowych rozwiązań w branży rolniczej i budowaniu trwałych relacji biznesowych. A zatem, jeśli zależy Ci na pracy w firmie, która na pierwszym miejscu stawia jakość i innowacyjność, czytaj dalej!
Do zadań poszukiwanej osoby należeć będzie przede wszystkim zarządzanie zespołem 4-5 konstruktorów i rozwój produktów wchodzących w portfolio firmy, a ponadto, praca w programie Inventor i zakup potrzebnych materiałów. Szukamy osób, które potrzebują w swojej pracy ciągłego rozwoju i są ciekawe otaczającej ich rzeczywistości, dlatego uczestnictwo w targach branżowych w kraju i za granicą będzie również jednym w obowiązków związanych z tą rolą.
Aby sprawdzić się w tej roli, Kandydat powinien posiadać min. 8 lat doświadczenia zawodowego, zdobytego w działach R&D, konstrukcji lub produkcji, preferowana branża rolnicza, oraz wykształcenie wyższe techniczne. Mile widziana znajomość procesu obróbki plastycznej blachy. Rozwinięte kompetencje managerskie poparte praktyką będą również cenione. Ponadto, idealny Kandydat powinien posługiwać się j. angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Co więcej, Kandydat powinien przejawiać zarówno pasję do technologii i procesów produkcyjnych, jak i wysoce rozwinięte kompetencje interpersonalne, aby skutecznie komunikować się z zespołem i innymi działami w firmie.
Nasz Klient, oprócz stabilnej i interesującej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności. Dużym atutem tej roli jest bezpośredni i realny wpływ na obecne i przyszłe innowacyjne wyroby, a tym samym dalszy rozwój i funkcjonowanie firmy. Ponadto, nasz Klient umożliwia ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Co więcej, firma gwarantuje życzliwą atmosferę w pracy umożliwiającą samorealizację. Brzmi jak idealny pracodawca, prawda?
Przekonaj się tym sam/sama wysyłając swoją aplikację!
  
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:1100224
  • • Data aktualizacji:19-07-2018
  • • Data zamieszczenia:17-05-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita