CCIG Group

Jako student zaoczny potrzebujesz:
ieniędzy na czesne i comiesięczne wydatki
porannych godzin pracy
wolnych weekendów
realnych możliwości awansu zawodowego
Mówisz i masz! Wszystko to dostaniesz w CCIG - aktualnie najlepszym call center w kraju.

Stanowisko:

Oferta dla studentów zaocznych

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Częstochowa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 002
  • telefoniczna obsługa stałych klientów B2C sieci Orange Polska - nie pozyskujesz nowych klientów! (wysoka kultura osobista jest tutaj niezbędna)
  • badanie o potrzeby klientów, dobieranie najlepszej oferty, informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach
  • przedłużanie umów z abonentami
  • stabilny projekt, wyłącznie baza aktualnych klientów

Wymagania:

  • dyspozycyjności w godz. 8:00-16:00
  • sprawnej obsługi komputera oraz internetu
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego
  • komunikatywności i nastawienia na budowanie dobrych relacji z Klientami

Oferujemy:

WYPŁATA - 2 razy w miesiącu! Tego nie znajdziesz w innych firmach.
Praca odbywa się w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Soboty, niedziele i wszystkie dni świąteczne masz wolne.
Wiemy doskonale, że mogą się zdarzyć takie momenty gdy będziesz potrzebował bardziej elastycznego grafiku (np. podczas sesji egzaminacyjnej) - u nas da się to pogodzić.
Stawiamy na rozwój. Otrzymasz nie tylko niezbędne szkolenia przygotowawcze związane z ofertą, lecz także możliwość awansu jako Kadra Zarządzająca lub Szkoleniowa - i to już po 3 miesiącach pracy!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:MTk0NTJfMF8yNTM4
  • • Data aktualizacji:13-06-2018
  • • Data zamieszczenia:17-05-2018

FAQ-Pomoc Kontakt