Werker Sp. z o. o.
Logo Pracodawcy

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

DE/Herne, kierowca kat. C, solówka, 2000 EUR brutto + diety + zakwaterowanie

Miejsce pracy: Niemcy, , Herne

Opis stanowiska:

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:
KIEROWCY C
Miejsce pracy: Niemcy - Herne
Nr Ref.: JS/ DH /2018
Obowiązki:
· praca na solówce w transporcie krajowym
· załadunek i rozładunek auta

Wymagania:

· aktualne prawo jazdy C z kodem 95 i karta kierowcy
· minimum roczne doświadczenie w kierowaniu pojazdami
· komunikatywna znajomość języka niemieckiego
· chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

· pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
· pracę na nowoczesnych samochodach
· niemiecką umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami
· nowoczesna baza socjalna
· dobre wynagrodzenie : 2000 EUR brutto + 12 EUR diety + zakwaterowanie
· możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie
· zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
· kierowanie pojazdami typu solówka (12t.) w transporcie krajowym
· zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w miejscowości Herne
· praca od poniedziałku do piątku ( ok 48 godz. w tygodniu )
· możliwość podjęcia pracy od zaraz

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:JS/ DH /2018
  • • Data aktualizacji:15-06-2018
  • • Data zamieszczenia:18-05-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv) na adres: ag@werker.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt