NBCR Sp. z o.o.

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientomw dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Project Manager

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: NBCR.AM.05.2018.Q.PM
Zakres obowiązków:
• Całokształt realizacji projektu u klienta
• Zarządzanie powierzonymi zasobami
• Zarządzanie ryzykiem
• Okazjonalne podróże służbowe do klienta on-site w Europie.

Wymagania:

Wymagania:
• Wykształcenie min. licencjackie z informatyki lub kierunku pokrewnego
• Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
• Mile widziane posiadanie certyfikatu CAPM/ PMP
• 10 lat doświadczenia w implementacji ERP
• 5 lat doświadczenia w roli konsultanta ERP lub 10 lat doświadczenia w IT
• 3 lata Doświadczenie na stanowisku PM ERP.

Oferujemy:

Oferujemy:
• Miejsce w organizacji, w której masz realny wpływ na to co i jak robisz
• Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich Umiejętności
• Miesięczne szkolenie w ramach UoP
• Przytulne biuro i rodzinną atmosferę
• Możliwość pracy zdalnej na HO
• Udział w licznych szkoleniach branżowych i międzynarodowych projektach
• Liczne benefity: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, nauka języka angielskiego, opieka medyczna, eventy firmowe.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:MjU4MDlfMF8xODE1
  • • Data aktualizacji:15-06-2018
  • • Data zamieszczenia:18-05-2018

FAQ-Pomoc Kontakt