GP People

GP People istnieje od 2002 roku i jest najstarszą agencją zatrudnienia w Toruniu (KRAZ nr 9274)
Każdego roku dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych rekruterów, zatrudnienie znajdują tysiące osób. Wielu pracodawców w całej Polsce wybrało GP People na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi pracodawcami.
Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącej korporacji międzynarodowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. zakupów z j. niemieckim

nr referencyjny: S2PA/05/18
miejsce pracy: Gdańsk
region: pomorskie

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Gdańsk

Opis stanowiska:

√. praca w międzynarodowym środowisku √. elastyczny czas pracy √. atrakcyjny pakiet benefitów
Nasz klient oferuje:
  • możliwość rozwijania kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia i jasno określoną ścieżkę kariery
  • ciągłe podnoszenie kompetencji językowych poprzez kontakt z klientem obcojęzycznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie medyczne oraz na życie)+ dodatki językowe
  • pracę w nowoczesnym centrum biznesowym
  • strefę relaksu, kreatywności oraz udogodnienia dla rodziców z dziećmi

Wymagania:

Do Twoich zadań będzie należało:
  • standardowa obsługa procesów zakupowych, wyjaśnianie spraw operacyjnych
  • terminowe i i dokładne przetwarzanie transakcji Source-2-Pay zgodnie z dokumentacją
  • udział w usprawnianiu procesów
  • przestrzeganie ustalonych standardów i procedur
a w zależności o działu także jedno z poniższych:
  • obsługa zapytań związanych z zamówieniami oraz płatnościami
  • zapewnienie wsparcia systemowego oraz szkoleniowego dla użytkowników i specjalistów ds. zamówień
  • administracja platformą zakupową i autoryzacja jej użytkowników
  • budowanie i utrzymywanie portalu wiedzy o zamówieniach

Oferujemy:

Aplikuj, jeżeli:
  • znasz język niemiecki i angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (pisemną i ustną)
  • posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu zarządzania, ekonomii lub pokrewne)
  • posiadasz min. 1-2 lata doświadczenia w dziale zakupów lub zarządzaniu łańcuchem dostaw
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office
  • posiadasz analityczny umysł i zdolność logicznego myślenia
  • jesteś komunikatywny oraz potrafisz efektywnie pracować w grupie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:277564001
  • • Data aktualizacji:25-05-2018
  • • Data zamieszczenia:18-05-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt