Medipe

Medipe DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Stanowisko:

SPRAWDZONE ZLECENIE NA MIESIĄC

Miejsce pracy: Niemcy, , Norymberga

Opis stanowiska:

Zlecenie nr 26746
Data wyjazdu: 23.05. - 23.06.2018
Miejscowość: 90453 Norymberga
Stawka: 1200 Euro (do negocjacji)

Opis zlecenia:
Pani Helga (77 l.) przebyła chorobę nowotworową, jest po amputacji piersi. Ma 3 grupę inwalidzką. Ze względu na zwyrodnienie stawów skokowych porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Dwa razy w tygodniu do Seniorki przychodzi fizjoterapeutka (poniedziałki i środy) i ćwiczy z Podopieczną chodzenie z rollatorem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Podopieczna mieszka razem z mężem, który jest samodzielny i bardzo pomocy, jeżeli chodzi o opiekę nad swoją żoną oraz dbanie o porządek w domu. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój, TV na górze w salonie, radio, rower, Internet.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:

tel. 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:26746
  • • Data aktualizacji:25-05-2018
  • • Data zamieszczenia:18-05-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@medipe.com

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt