HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Manager ds. przygotowania inwestycji (mieszkaniówka)

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Osoba na tym stanowisku będzie pracowała dla znanego międzynarodowego dewelopera mieszkaniowego.
Twoje następne stanowisko
Osoba, która obejmie to stanowisko będzie odpowiadała za proces przygotowania inwestycji pod budownictwo mieszkaniowe – wielorodzinne w Krakowie. Do zadań tej osoby będzie należało m.in.: analiza potencjału gruntów i zakup tych gruntów pod przyszłe inwestycje; koordynacja prac związanych z due dilligence nabywanych nieruchomości; współpraca z architektem na etapie koncepcji projektu i produktu do uzyskania pozwolenia na budowę; współpraca z project managerem (inżynierem) na etapie planów realizacyjnych; koordynacja pozyskania decyzji i uzgodnień administracyjnych (MPZP, decyzji środowiskowych, o warunkach zabudowy i pozwoleń na budowę); zapewnienie poprawności dokumentacji formalno-prawnej poszczególnych nieruchomości; koordynacja prac podmiotów zewnętrznych (architekci, geodeci, branżyści, prawnicy, agenci nieruchomości); przygotowanie umów ostatecznych i zaświadczeń o samodzielności lokali; wybór zarządcy. Osoba ta będzie współpracowała z innymi osobami w sporządzaniu budżetu inwestycji, będzie także nieustannie monitorować rynek nieruchomości w Krakowie
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Szukamy osób z doświadczeniem na analogicznym stanowisku w zakresie przygotowania inwestycji oraz analizy i zakupu gruntów pod inwestycje mieszkaniowe w Krakowie. Oczekujemy od tej osoby także doświadczenia w prowadzeniu negocjacji, analitycznego myślenia, umiejętności pracy samodzielnej oraz zespołowej, determinacji w działaniu, elastyczności. Osoba ta powinna posiadać wykształcenie wyższe, znać m.in. programy: AutoCad, Ms Office, posługiwać się językiem angielskim przynajmniej na poziomie komunikatywnym.
Co zyskujesz?
W zamian zatrudniona osoba otrzyma atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającej się na rynku firmie deweloperskiej, pakiet benefitów pracowniczych, samochód służbowy, możliwość poczucia wpływu, wykorzystania własnej wiedzy oraz kompetencji przy ciekawych i ambitnych projektach.
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Nieruchomości
  • • Nr Ref.:1106557
  • • Data aktualizacji:15-06-2018
  • • Data zamieszczenia:18-05-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita